ΦόρουμΦόρουμ  ΗμερολόγιοΗμερολόγιο  Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Κατάλογος ΜελώνΚατάλογος Μελών  Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

Μοιραστείτε | 

κατάθλιψη.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kz_creta

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 26/11/2010
Τόπος : κρητη ηρακλειου

ΔημοσίευσηΘέμα: κατάθλιψη.   Τρι Νοε 08, 2011 3:07 am

Καλημέρα! Εχτές είχα ένα άσκημο περιστατικό .. Η παπαγαλήνα μου ένα cockatiel εν ονόματι πεπιτα έφυγε ... Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έκανε τέτοια κίνηση .. Ανοίξει το κλουβί τις πήγε στο παράθυρο έσκισε την σήτα και την έκανε, την ψάχνω αλά τίποτα μέχρι τώρα .. Το θέμα μου όμως είναι ότι από το καλοκαίρι φιλοξενώ το παπαγαλάκι τις θείας μου το οποίο είχε δεθεί με το δικό μου ... Το παπαγαλάκι της θείας μου ( Κώστας) είναι πραγματικά ένα πανέξυπνο cockatiel μιμείται τα πάντα αντιγράφει ήχους μασουλάει ότι βρει, γενικά είναι ένα υπέρ κινητικό πουλί το μόνο κακό είναι ότι δεν του αρέσουν τα χάδια ... Σήμερα λιπών αφού είδε ότι ι πεπιτα μου δεν ήτανε στο δωμάτιο το χει πιάσει μελαγχολία πονάω να το βλέπω έτσι. Καθόλου όρεξη, δεν τρώει δεν κάνει τίποτα ... Φοβάμαι μ πάθη κατάθλιψη πώς μπορώ να το αποφύγω ??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

κατάθλιψη.
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Γενικά για παπαγάλους :: Ασθένειες τραυματισμοί-
Μετάβαση σε: