ΦόρουμΦόρουμ  ΗμερολόγιοΗμερολόγιο  Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Κατάλογος ΜελώνΚατάλογος Μελών  Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

Μοιραστείτε | 

Χρειαζομαι πληροφορειες για το κοκατιλ μου!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
irene

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2011
Τόπος : 1995

ΔημοσίευσηΘέμα: Χρειαζομαι πληροφορειες για το κοκατιλ μου!   Παρ Ιουν 10, 2011 1:03 am

Καταρχην γεια σας!!!
Ας μπω στο θεμα μου τωρα...Θα ναι δυο βδομαδες τωρα που αποκτησα το αρσενικο κοκατιλ μου!!!Ανακαλυπτω πως ειναι μια πολυ καλη παρεα αλλα θα ηθελα να ξερω καποια πραγματα γι αυτο αφου ειμαι ασχετη απο παπαγαλακια!!!Τι κανει ενα κοκατιλ ευτυχισμενο???Επισης,παρατηρω οτι το βραδυ γινετε λιγο επιθετικο και οταν παω να πλησιασω το δαχτυλο μου στο κλουβι παει να με τσιμπησει....Γιατι το κανει αυτο?Αντιθετα την ημερα δεν εχει ιδιαιτερο προβλημα και τρωει και μαρουλακι απο το χερι μου!!Θα χαρω πολυ αν μου απαντησει καποιος!Προκαταβολικα ευχαριστω!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
alkisti
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2009
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χρειαζομαι πληροφορειες για το κοκατιλ μου!   Παρ Ιουλ 22, 2011 11:30 am

ολα τα πουλακια το βραδυ γινονται επιθετικα το βραδυ διοτι φοβουνται τα απαρκτικα , τα οποια δεν υπαρχουν στο σπιτι , αλλα στη φυση υπαρχουν και για αυτο γινονται επιθετικα επειδη φοβουνται , για αυτο το βραδυ δεν πρεπει να τα πειραζουμε , πρεπει να τα αφηνουμε να ησυχαζουν Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://parrotworld.forumotions.net

Χρειαζομαι πληροφορειες για το κοκατιλ μου!
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Γενικά για παπαγάλους :: Φροντίδα-
Μετάβαση σε: